+420 704 126 573

NÁRODNÍ PARKUROVÝ SERIÁL

AMATEUR JUMP TOUR

se společností equiservis

staňte se i vy naším partnerem

podpořte děti, mládež a amatérské jezdce a buďte vidět v jezdeckém sportu

kontakt: Russwurm David, e-mail: info@amateurjumptour.cz, tel.: 704 126 573


-Generální partner-

EQUISERVIS

Rozsáhlá škála nabídky v oblastech anglického ježdění – drezury, skokového ježdění a všestrannosti, v sobě zahrnuje výrobky od spotřební až po špičkovou a profesionální kvalitu. Důraz je kladen zejména na kvalitu a funkčnost nabízených výrobků. Sortiment zahrnuje více než 29 000 různých druhů zboží od více než 100 dodavatelů z celého světa. Zákazníkům je poskytována nejvyšší úroveň prodejního i následného servisu, jakož i záruční a pozáruční opravy na nabízené výrobky.
-HLAVNÍ partner-

ORLING

Originální kloubní výživa, vyvinuto a vyrobeno v ČR, jsme tu pro Vás od roku 1992.
-HLAVNÍ partner-

DJmobil.cz

široký sortiment příslušenství a doplňků pro mobilní telefony 
-HLAVNÍ partner-

CENTRUM PŘÍVĚSŮ

Společnost se zabývá  prodejem přívěsů pro přepravu koní, přívěsů pro přepravu psů, nákladních přívěsů a přepravníků pro koně. Výhradní akreditovaný zástupce německých firem HUMBAUR, THIEL a WT-METALL pro ČR, akreditovaným zástupcem francouzského výrobce firmy THEAULT.
-titulární partner-

TOPVET

Společnost Topvet přináší ucelený program pro koně, s vysokou přidanou hodnotou a maximálním účinkem, s důrazem na kvalitní péči. Při vývoji přípravků, byl kladen velký důraz, na kvalitu použitých surovin. Výsledkem jsou produkty pečující o vaše koně, s maximální účinností a vysokým aplikačním komfortem. Jsme přesvědčeni, že naše přípravky budou vaši koně milovat a vám přinesou užitek a spokojenost. Výrobky splňují jak nejnáročnější požadavky na péči o špičkové sportovní koně, tak i hobby koně.
-titulární partner-

EHORSES

My jsme no. 1 platforma pro každého, kdo chce najít svého vysněného koně nebo jej snadno nabídnout na prodej na váš cílový trh. Od skutečných koňáků ke skutečným koňákům. Navštivte nyní www.whorses.com
-titulární partner-

VETOFLEX

KOMPLEXNÍ KOMPRESIVNÍ PROGRAM PRO REGENERACI A VYŠŠÍ VÝKONY VETOFLEX představuje ucelenou řadu kompresivních produktů speciálně vyvinutých týmem odborníků z oblasti humánní i veterinární medicíny. Společnou užitnou vlastností všech výrobků VETOFLEX je schopnost stimulovat lymfatický oběh.
-titulární partner-

STIVALI ROMITELLI

Jezdecké boty Stivali Romitelli jsou ručně šité kožené boty z rodinné italské firmy, která se výrobou bot zabývá již od roku 1979. Předností jezdeckých bot Stivali Romitelli je možnost výběru jedinečných designů bot podle svých představ za použití kvalitních kůží.
-titulární partner-

MANMAT

V současnosti patří firma Manmat k jedním z největších předních specialistů na výrobu a prodej patentovaných postrojů pro psy a speciálních jezdeckých potřeb pro koně. Zástupci společnosti prodávají originální výrobky značky Manmat po celém světě - od Aljašky přes Nový Zéland až po Jihoafrickou republiku.
-titulární partner-

HAPPY HORSES

Nová výhradně česká značka krmiv Happy Horses Vám přináší kvalitní plnohodnotnou výživu pro Vaše koně. Základem těchto krmiv je klasická travní senáž a kukuřičná řezanka včetně zrna. Tyto hlavní komponenty jsou dále obohaceny o další doplňky z řad vitamínů, minerálů a zemědělských produktů i v BIO kvalitě dle potřeb koně a přání zákazníka.
-partner-

KAFE  PLECHOFKA 

Milujeme skvělé jídlo, výbornou kávu a příjemnou společnost. Kafe Plechofka vznikla spojením dvou světů, Ivety prodejny s farmářskými potravinami a Michalovou láskou k vaření. Společně jsme vytvořili neobvyklý koncept snídaňového bistra, které nabízí občerstvení a dobré jídlo hned po ruce (doslova minutu autem z dálnice). A jako třešničku na dortu se u nás můžete stavit pro nákup na doma ve farmářské kvalitě. V Plechofce najdete všechny potraviny, které si oblíbili …
-partner-

WPC TIMING

Elektronická měření času se stala nepostradatelnou v mnoha oblastech turnajových sportů. Kromě technických požadavků je kladen důraz na jednoduchou a bezpečnou obsluhu systému a také na nekomplikované profesionální řešení pro pořadatele i uživatele.
Vaše spokojenost je naší motivací!
-partner-

CDC Data

Společnost CDC Data s.r.o. působí na poli IT od roku 1997. Za dobu svého působení jsme si vybudovali dobré jméno díky svým profesionálním službám a velké základně spokojených zákazníků. Svoji pozici na trhu jsme významně posílili na pomezí let 2020/21, kdy proběhla fúze se společností ALTEC a.s., jejíž historie sahá až do roku 1991.

Sloučením obou společností se vytvořil jednotný a silný subjekt na trhu informačních technologií. Zvýšila se efektivita poskytovaných IT služeb, rozšířila se síť poboček i servisních center. Nyní dokážeme pokrývat veškeré IT potřeby společností z různých odvětví, a to při zachování nadstandardní kvality dodávaných IT služeb.


-generální mediální partner-

CLIP MY HORSE

Největší internetová televize o koních ClipMyHorse.
Přenosy z velkých závodů a chovatelských akcí po celém světě na jednom místě, rozsáhlý výběr live streamů každý týden, bohatá mediatéka.

GENERÁLNÍ partneR

EQUISERVIS

partneři