+420 704 126 573

NÁRODNÍ PARKUROVÝ SERIÁL

AMATEUR JUMP TOUR

se společností equiservis

-Generální partner-

EQUISERVIS

Rozsáhlá škála nabídky v oblastech anglického ježdění – drezury, skokového ježdění a všestrannosti, v sobě zahrnuje výrobky od spotřební až po špičkovou a profesionální kvalitu. Důraz je kladen zejména na kvalitu a funkčnost nabízených výrobků. Sortiment zahrnuje více než 29 000 různých druhů zboží od více než 100 dodavatelů z celého světa. Zákazníkům je poskytována nejvyšší úroveň prodejního i následného servisu, jakož i záruční a pozáruční opravy na nabízené výrobky.
-HLAVNÍ partner-

ORLING

Originální kloubní výživa, vyvinuto a vyrobeno v ČR, jsme tu pro Vás od roku 1992.
-HLAVNÍ partner-

DJmobil.cz

široký sortiment příslušenství a doplňků pro mobilní telefony 
-HLAVNÍ partner-

PARAGAN

Jediný český výrobce přepravníků na koně do 3,5t. 
Specializující se na výrobu lehkých 3,5 t přepravníků určených pro 2 koně a přepravu 3-5 osob s možností přespání až 4 osob vně přepravníku. Přepravníky jsou vyráběny s vysokým důrazem na bezpečnost a komfort  posádky a jejich koní. K řízení přepravníku Vám postačí pouze řidičský průkaz skupiny B.
-HLAVNÍ partner-

CENTRUM PŘÍVĚSŮ

Společnost se zabývá  prodejem přívěsů pro přepravu koní, přívěsů pro přepravu psů, nákladních přívěsů a přepravníků pro koně. Výhradní akreditovaný zástupce německých firem HUMBAUR, THIEL a WT-METALL pro ČR, akreditovaným zástupcem francouzského výrobce firmy THEAULT.
-titulární partner-

TOPVET

Společnost Topvet přináší ucelený program pro koně, s vysokou přidanou hodnotou a maximálním účinkem, s důrazem na kvalitní péči. Při vývoji přípravků, byl kladen velký důraz, na kvalitu použitých surovin. Výsledkem jsou produkty pečující o vaše koně, s maximální účinností a vysokým aplikačním komfortem. Jsme přesvědčeni, že naše přípravky budou vaši koně milovat a vám přinesou užitek a spokojenost. Výrobky splňují jak nejnáročnější požadavky na péči o špičkové sportovní koně, tak i hobby koně.
-titulární partner-

EHORSES

ehorses je přední evropský online trh s koňmi a spojuje koně a lidi po celém světě. Denně více než 400 nových inzerátů a díky  mezinárodní působnost jejich počet neustále narůstá. Takže pokud hledáte svého dalšího šampiona navštivte stránky www.ehorses.com
-titulární partner-

VETOFLEX

KOMPLEXNÍ KOMPRESIVNÍ PROGRAM PRO REGENERACI A VYŠŠÍ VÝKONY VETOFLEX představuje ucelenou řadu kompresivních produktů speciálně vyvinutých týmem odborníků z oblasti humánní i veterinární medicíny. Společnou užitnou vlastností všech výrobků VETOFLEX je schopnost stimulovat lymfatický oběh.
-titulární partner-

STIVALI ROMITELLI

Jezdecké boty Stivali Romitelli jsou ručně šité kožené boty z rodinné italské firmy, která se výrobou bot zabývá již od roku 1979. Předností jezdeckých bot Stivali Romitelli je možnost výběru jedinečných designů bot podle svých představ za použití kvalitních kůží.
-titulární partner-

MANMAT

V současnosti patří firma Manmat k jedním z největších předních specialistů na výrobu a prodej patentovaných postrojů pro psy a speciálních jezdeckých potřeb pro koně. Zástupci společnosti prodávají originální výrobky značky Manmat po celém světě - od Aljašky přes Nový Zéland až po Jihoafrickou republiku.
-titulární partner-

SPONZER

Sponser je švýcarská značka sportovní výživy, která v roce 2019 oslavila 30 let od založení.  Je zaměřená na prvotřídní kvalitu svých produktů, která začíná u aplikace posledních vědeckých poznatků pokračuje přes výběr prvotřídních ingrediencí, složení až po nejmodernější procesy zpracování, které uchovávají vstupní ingredience v přírodní kvalitě s maximem přirozených látek.
-titulární partner-

Muc-Off

Kompletní řada anglické  profesionální chemie zaměřená na péči  o jízdní kola a motocykly a rovněž příslušenství jezdců. Speciální řada Athlet Care Range  je pak určena  profesionálním a výkonnostním sportovcům.
-titulární partner-

HAPPY HORSES

Nová výhradně česká značka krmiv Happy Horses Vám přináší kvalitní plnohodnotnou výživu pro Vaše koně. Základem těchto krmiv je klasická travní senáž a kukuřičná řezanka včetně zrna. Tyto hlavní komponenty jsou dále obohaceny o další doplňky z řad vitamínů, minerálů a zemědělských produktů i v BIO kvalitě dle potřeb koně a přání zákazníka.
-partner-

ADW 

Vyrábíme špičková česká krmiva s maximální stravitelností a využitelností pro Vaše koně. Při jejich výrobě vycházíme z jednoduchých a tradičních procesů. Jedná se o jedinečné technologické zpracování v ČR.
-partner-

NUTRIHORSE 

Jsme si vědomi, jak důležité je pro Vás zdraví a spokojenost Vašich čtyřnohých miláčků, ať se věnujete chovu, sportu nebo jezdíte jen tak, pro radost. Krmiva a doplňky pro Vaše koně vyrábíme pomocí nejmodernějších technologií a jen z těch nejkvalitnějších surovin, každý produkt pečlivě prověřujeme v našich laboratořích a za pomoci předních odborníků.
-generální mediální partner-

CLIP MY HORSE

Největší internetová televize o koních ClipMyHorse.
Přenosy z velkých závodů a chovatelských akcí po celém světě na jednom místě, rozsáhlý výběr live streamů každý týden, bohatá mediatéka.

GENERÁLNÍ partneR

EQUISERVIS

partneři