NÁROdNÍ PARKUROVÝ SERIÁL

AMATEUR JUMP TOUR

SE SPOLEČNOSTÍ EQUISERVIS

královice
V sobotu 27. června se v Královicích uskutečnilo další letošní kolo skokového seriálu PARAGAN JUMP TOUR při kterém se za slunečného počasí sešlo v jednom dni více jak 300 startů a byly rozděleny další body do průběžného žebříčku bodování seriálu. Uskutečnily se hobby a oficiální soutěže až do stupně S** zařazené do seriálu a poprvé měl seriál i on-line přenos prostřednictvím mezinárodní televize Clip my horse.

V soutěži hobby 60 cm na limitovaný čas se z vítězství radovala Šnajdrová Josefína Anna – FERRARI 1, která se od limitovaného času odchýlila o necelou vteřinu1 na druhém místě se se umístila Splavcová Ema – SÍLA a třetí místo si zajistila Kemrová Viktorie – ZWALUWENBURGS. První pozici v této soutěži drží Andrea Rajchmanová i přes to že v Královicích nestartovala, ale o pouhé dva body se na ni dotáhla díky svému druhému místu v Královicích Splavcová Ema.

V soutěži hobby 70 cm na limitovaný čas si pro sebe vítězství zajistila Zubová Anastasiya – HOBGOBLIN ROCKBOY, která se od limitovaného času odchýlila o pouhých třináct setin, druhá se umístila Antropiusová Anita – JOHAN 13 a o pouhou setinu vteřiny tak předstihla třetí Markétu Sukovou – DOLOM CARIN. Průběžné vedení v této soutěži drží Rajchmanová Andrea ale pouhé tři body za ní je v tuto chvíli Kemrová Veronika.

V soutěži hobby 80 cm na limitovaný čas si pro vítězství dojela Tesaříková Eva – QUITENDER o od limitovaného času se odchýlila o 28 setin, na druhém místě se umístila Žampová Antonie – LITCHI a třetí příčku obsadila Pokorná Nikola – DIN LAURO. V průběžném vedení této soutěže je opět Rajchmanová Andrea.

V soutěži st.ZM na limitovaný čas si pro vítězství dojela Špičková Viktorie – BACARDI 13, následovaná Balcarová Bára – TINA 15 a třetí příčku obsadila Petráková Tereza – COLORKA. Průběžného vedení v této soutěži se ujala Tereza Urbánková.

V soutěži st. Z na limitovaný čas obsadil první příčku Vábek Jaroslav – DEKAMERON, pro druhou příčku si dojela Eliasová Ester – OSCAR DOS SANTOS a třetí příčku obsadila Kolářová Kateřina – WINONA 2. V průběžném vedení této soutěže je Smrčková Michaela

V soutěži st. ZL na čas zvítězila v nejrychlejším čase Petra Tvrdíková – CASIOPEA 10, druhou příčku obsadila Hochmanová Darina – CLARA 1 a na třetím místě se umístila Havlíčková Jana – ALDINO. O průběžné první místo se tak v této soutěži dělí v tuto chvíli celkem čtyři jezdkyně.

V soutěži L*/L** na čas si s parkurem Petra Maška nejlépe a v nejrychlejším čase 58,09 poradil Pospěch Daniel – ŠIBAL 2 následovaný Kozákovou Emou v sedle ČIKONA a pro třetí příčku si dojel v čase 59,12 Buben Jan – FIONA IV. Na průběžném prvním místě v této soutěži je tak v tuto chvíli se ziskem 23 bodů Romana Vochozková.

Soutěž S*/S** na čas absolvovalo celkem dvacet jedna dvojic z nichž pouze vítězná dvojice dojela do cíle bez zatížení trestnými body a v této soutěži tak zvítězila Kozáková Ema v sedle ČIKONA, druhou příčku obsadil Pospěch Daniel – ŠIBAL 2 a třetí příčku obsadil Radek Housa – COBAIN H. V průběžném vedení této soutěže je tak se ziskem 34 bodů Vochozková Romana.

Všem vítězům, dekorovaným i zúčastněným gratulujeme a těšíme se na viděnou při dalším kole seriálu PARAGAN JUMP TOUR. Nejbližší kolo zařazené do české časti seriálu se uskuteční 11. – 12. července v Židovicích, v rámci moravské části seriálu se na Vás budeme těšit v Brně na Panské líše..