+420 704 126 573

NÁRODNÍ PARKUROVÝ SERIÁL

AMATEUR JUMP TOUR

se společností KETRIS


staňte se i vy naším partnerem

podpořte děti, mládež a amatérské jezdce a buďte vidět v jezdeckém sportu

kontakt: Russwurm David, e-mail: info@amateurjumptour.cz, tel.: 704 126 573


-generální partner-

KETRIS s.r.o.

KKETRIS s.r.o. je česká dynamická společnost na trhu už od roku 1995, která se specializuje na vybavení pro zemědělství, chovatelství hospodářských zvířat, jezdecký sport, hobby farmáře a domácí mazlíčky. KETRIS nabízí širokou škálu produktů od krmiva a výživových doplňků až po technické vybavení a potřeby pro farmy a stáje. KETRIS je dynamická společnost. Jak vyplývá z data založení, jedná se o společnost s dlouholetou tradicí a silným postavením na trhu. V České Republice má KETRIS centrální sklad a sídlo v Brně a své vlastní prodejny naleznete v Brně, Liberci, Tachově a od druhé půlky roku 2024 v Pelhřimově.

KETRIS s.r.o. pokrývá potřeby profesionálních farmářů, chovatelů, jezdců, stejně jako potřeby chovatelů domácích mazlíčků, a snaží se nabízet kvalitní produkty, které zlepšují péči o zvířata a zjednodušují práci s nimi. KETRIS se také zabývá vývojem a inovacemi ve svém oboru, aby byla schopna reagovat na nejnovější trendy a potřeby trhu.

 Vzhledem k širokému záběru a mezinárodnímu působení má KETRIS rozsáhlou síť distributorů a partnerů po celé Evropě.

-HLAvní partner-

SYNOT GROUP

Skupina SYNOT dnes dává práci přibližně třem a půl tisícům osob. Působí na většině kontinentů, a to ve více než čtyřiceti zemích světa. Své obchodní aktivity má v Evropě, Africe, Americe i v Asii. Kromě herního byznysu a dodávky špičkových IT technologií, softwarových řešení a herních zařízení se věnuje také investicím v oblasti cestovního ruchu a sportu, podpory startupových projektů, prodeji luxusních vozů BMW, mediálním aktivitám, moderním bezpečnostním službám a dalším podnikatelským odvětvím.
-HLAVNÍ partner-

ORLING

Originální kloubní výživa, vyvinuto a vyrobeno v ČR, jsme tu pro Vás od roku 1992.
-HLAVNÍ partner-

CENTRUM PŘÍVĚSŮ

Společnost se zabývá prodejem přívěsů pro přepravu koní, přívěsů pro přepravu psů, nákladních přívěsů a přepravníků pro koně. Výhradní akreditovaný zástupce německých firem HUMBAUR, THIEL a WT-METALL pro ČR, akreditovaným zástupcem francouzského výrobce firmy THEAULT.
-HLAVNÍ partner-

DJmobil.cz

široký sortiment příslušenství a doplňků pro mobilní telefony
-partner-

NADACE SYNOT

Nadace SYNOT svou činnost zahájila již v létě roku 2000. Za dobu svého trvání podpořila tisíce subjektů částkou, dohromady převyšující miliardu korun. Výrazně tak pomohla neziskovému sektoru v celé České republice, především však ve Zlínském kraji.

Podporu získaly zejména nemocnice a další zdravotnická zařízení, sociální ústavy, školy, sportovní oddíly a kluby, významné kulturní instituce a divadla, církevní památky a v neposlední řadě stovky jednotlivců. Jednalo se především o děti a dospělé se zdravotním či mentálním postižením. Těmto nadace pomohla k nákupu zdravotních pomůcek, případně léků, které nehradí zdravotní pojišťovny a podobně.

Nadace během své existence podpořila také spoustu významných akcí i dalších prestižních nadací. Současně je významným partnerem jednoho z největších národopisných festivalů v České republice – Slováckých slavností vína a otevřených památek.

-partner-

HORSES BY ANDY

JEZDECKÉ POTŘEBY
-partner-

MANMAT

V současnosti patří firma Manmat k jedním z největších předních specialistů na výrobu a prodej patentovaných postrojů pro psy a speciálních jezdeckých potřeb pro koně. Zástupci společnosti prodávají originální výrobky značky Manmat po celém světě - od Aljašky přes Nový Zéland až po Jihoafrickou republiku.
-partner-

Promiscare

Italská prémiová zubní péče. 100% veganská, přírodní a eko udržitelná.
Mysleme společně na naší planetu a neznečišťujme ji.
-partner-

TOPVET

Společnost Topvet přináší ucelený program pro koně, s vysokou přidanou hodnotou a maximálním účinkem, s důrazem na kvalitní péči. Při vývoji přípravků, byl kladen velký důraz, na kvalitu použitých surovin. Výsledkem jsou produkty pečující o vaše koně, s maximální účinností a vysokým aplikačním komfortem. Jsme přesvědčeni, že naše přípravky budou vaši koně milovat a vám přinesou užitek a spokojenost. Výrobky splňují jak nejnáročnější požadavky na péči o špičkové sportovní koně, tak i hobby koně.
-partner-

ZDRAVÉ OŘECHY.CZ

E-shop Zdravéořechy.cz provozuje ALIKA - česká rodinná firma s třicetiletou tradicí. Klademe důraz na kvalitní zboží a pečlivě vybíráme všechny suroviny. Na našem e-shopu najdete čerstvé oříšky přímo z pražírny. Zboží skladem expedujeme do 24 hodin od vytvoření objednávky. 
-partner-

ALIKA

Společnost ALIKA je přední českou potravinářskou firmou, zabývající se výrobou pražených ořechů a slaných snacků , a balením sušeného ovoce  a olejnatých semen. Na trhu zaujímáme své místo již od roku 1992.

Na českém trhu nabízíme své výrobky pod obchodními značkamArRashidDrRashidKKArado a ARA. Svou výrobní kapacitu taktéž využívá k výrobě výrobků pod značkou zákazníka nebo ke zpracování vlastních surovin zákazníků do jejich výrobků.

-partner-

Tom Crown

Příběh Tom Crown začíná setkáním vášně a inspirace. Každý náš šperk představuje myšlenku, nese vzpomínku, je symbolem. Jeho výběrem říkáte, co víte jen Vy a ukazujete jen to, co Vy chcete.
-partner-

FREEX

Moderní park v Říčanech plný trampolín, her a originálních pohybových atrakcí. Čekají na vás desítky trampolín, her a atrakcí.
Freex je nekonečná zábava v devíti dimenzích. Spojuje sportovní aktivitu trampolínového centra s jedinečným audiovizuálním zážitkem. Vstoupíš do interaktivního světa her, které nemají limity.
Zdroj: https://www.kudyznudy.cz/aktivity/freex-interaktivni-trampolinove-centrum
-partner-

BOX PLNÝ RADOSTI

Dárkové mystery boxy pro kočky, koně a psy plné dobrot, hraček a překvapení. Udělejte radost svému mazlíčkovi, sobě nebo obdarujte jiného mazlíčka.  Obsah boxů se mění a tak na Vás každý měsíc čeká napínavé rozbalování. V našich boxech vždy naleznete produkty v hodnotě, jaká je jeho cena.
-partner-

NUTRIHORSE

Nová výhradně česká značka krmiv Happy Horses Vám přináší kvalitní plnohodnotnou výživu pro Vaše koně. Základem těchto krmiv je klasická travní senáž a kukuřičná řezanka včetně zrna. Tyto hlavní komponenty jsou dále obohaceny o další doplňky z řad vitamínů, minerálů a zemědělských produktů i v BIO kvalitě dle potřeb koně a přání zákazníka.
-partner-

HAPPY HORSES

Nová výhradně česká značka krmiv Happy Horses Vám přináší kvalitní plnohodnotnou výživu pro Vaše koně. Základem těchto krmiv je klasická travní senáž a kukuřičná řezanka včetně zrna. Tyto hlavní komponenty jsou dále obohaceny o další doplňky z řad vitamínů, minerálů a zemědělských produktů i v BIO kvalitě dle potřeb koně a přání zákazníka.
-partner-

VERONIQ

Vyrábím vlastní designy  podsedlových deček a sad s čabrakou, díky kterým budete nepřehlédnutelní. Zasloužíte si být středem pozornosti a být jedineční. Podsedlovky vyrábím již od roku 2015 , jen a pouze z prověřených  materiálů, nejlepších pro pohodlí Vašeho koně. Najdete tady jedinečné kusy nebo maximálně malosériové kolekce.
-partner-

DECATHLON FOUGANZA

Decathlon je francouzská rodinná firma, která nabízí vybavení pro jezdce i koně po značkou Fouganza.  V týmu máme 45  nadšených jezdců, kteří vyvíjejí, inovují a testují jezdecké vybavení tak, aby odpovídalo náročným požadavkům jezdců i jejich koňských parťáků.  Díky tomu máme pod kontrolou cenu i kvalitu každého výrobku a jezdci z řad našich prodavačů vám poradí s výběrem všeho, co můžete potřebovat.  Náš cíl: Jezdectví dostupné malým i velkým sportovcům.
-partner-

PARAGAN HORSEBOXES

Specializujeme se na výrobu lehkých 3,5 t přepravníků určené pro 2 koně a přepravu 3-5 osob s možností přespání až 4 osob vně přepravníku. Naše přepravníky jsou vyráběny s vysokým důrazem na bezpečnost a komfort posádky a jejích koní. K řízení přepravníku Vám postačí pouze řidičský průkaz skupiny B.

Při vývoji naších přepravníků také klademe důraz na kvalitu a lehkost použitých materiálů, proto přepravníky PARAGAN HORSEBOXES patří mezinejlehčí na trhu a řadí se na špici v Evropě. Inspiraci získáváme nejen od našich zákazníků, ale také z naší dostihové stáje Paragan, která vlastní šampióna No time to lose, vítěze 127. Velké Pardubické.

-partner-

BARN MANAGEMENT

Barn Management je první reklamní a marketingová agentura zaměřující se primárně na svět jezdectví a koní v Čechách. Kombinuje dlouholeté znalostí z jezdectví a přes 10 let zkušeností z marketingu a reklam. Barn Management tvoří online marketing na míru jezdeckému světu a jeho cílové skupině. Stáje, jezdecké oddíly i kluby, značky, tvůrci, služby, e-shopy, akce nebo influenceři a sportovci jsou součástí portfolia, o které se aktivně stará a zastupuje majitelka firmy, Andrea Bubníková. 
-partner-

WPC TIMING

Elektronická měření času se stala nepostradatelnou v mnoha oblastech turnajových sportů. Kromě technických požadavků je kladen důraz na jednoduchou a bezpečnou obsluhu systému a také na nekomplikované profesionální řešení pro pořadatele i uživatele.
Vaše spokojenost je naší motivací!
-partner-

CDC Data

Společnost CDC Data s.r.o. působí na poli IT od roku 1997. Za dobu svého působení jsme si vybudovali dobré jméno díky svým profesionálním službám a velké základně spokojených zákazníků. Svoji pozici na trhu jsme významně posílili na pomezí let 2020/21, kdy proběhla fúze se společností ALTEC a.s., jejíž historie sahá až do roku 1991.

Sloučením obou společností se vytvořil jednotný a silný subjekt na trhu informačních technologií. Zvýšila se efektivita poskytovaných IT služeb, rozšířila se síť poboček i servisních center. Nyní dokážeme pokrývat veškeré IT potřeby společností z různých odvětví, a to při zachování nadstandardní kvality dodávaných IT služeb.


GENERÁLNÍ PARTNER
hlavní PARTNEŘI
PARTNEŘI
MEDIÁLNÍ PARTNEŘI