+420 704 126 573

NÁRODNÍ PARKUROVÝ SERIÁL

AMATEUR JUMP TOUR


¨

staňte se i vy naším partnerem

podpořte děti, mládež a amatérské jezdce a buďte vidět v jezdeckém sportu

kontakt: Russwurm David, e-mail: info@amateurjumptour.cz, tel.: 704 126 573


-HLAVNÍ partner-

DECATHLON FOUGANZA

Decathlon je francouzská rodinná firma, která nabízí vybavení pro jezdce i koně po značkou Fouganza.  V týmu máme 45  nadšených jezdců, kteří vyvíjejí, inovují a testují jezdecké vybavení tak, aby odpovídalo náročným požadavkům jezdců i jejich koňských parťáků.  Díky tomu máme pod kontrolou cenu i kvalitu každého výrobku a jezdci z řad našich prodavačů vám poradí s výběrem všeho, co můžete potřebovat.  Náš cíl: Jezdectví dostupné malým i velkým sportovcům.
-HLAVNÍ partner-

ORLING

Originální kloubní výživa, vyvinuto a vyrobeno v ČR, jsme tu pro Vás od roku 1992.
-HLAVNÍ partner-

DJmobil.cz

široký sortiment příslušenství a doplňků pro mobilní telefony
-HLAVNÍ partner-

CENTRUM PŘÍVĚSŮ

Společnost se zabývá prodejem přívěsů pro přepravu koní, přívěsů pro přepravu psů, nákladních přívěsů a přepravníků pro koně. Výhradní akreditovaný zástupce německých firem HUMBAUR, THIEL a WT-METALL pro ČR, akreditovaným zástupcem francouzského výrobce firmy THEAULT.
-partner-

TOPVET

Společnost Topvet přináší ucelený program pro koně, s vysokou přidanou hodnotou a maximálním účinkem, s důrazem na kvalitní péči. Při vývoji přípravků, byl kladen velký důraz, na kvalitu použitých surovin. Výsledkem jsou produkty pečující o vaše koně, s maximální účinností a vysokým aplikačním komfortem. Jsme přesvědčeni, že naše přípravky budou vaši koně milovat a vám přinesou užitek a spokojenost. Výrobky splňují jak nejnáročnější požadavky na péči o špičkové sportovní koně, tak i hobby koně.
-partner-

MANMAT

V současnosti patří firma Manmat k jedním z největších předních specialistů na výrobu a prodej patentovaných postrojů pro psy a speciálních jezdeckých potřeb pro koně. Zástupci společnosti prodávají originální výrobky značky Manmat po celém světě - od Aljašky přes Nový Zéland až po Jihoafrickou republiku.
-partner-

HAPPY HORSES

Nová výhradně česká značka krmiv Happy Horses Vám přináší kvalitní plnohodnotnou výživu pro Vaše koně. Základem těchto krmiv je klasická travní senáž a kukuřičná řezanka včetně zrna. Tyto hlavní komponenty jsou dále obohaceny o další doplňky z řad vitamínů, minerálů a zemědělských produktů i v BIO kvalitě dle potřeb koně a přání zákazníka.
-partner-

BOX PLNÝ RADOSTI

Dárkové mystery boxy pro kočky, koně a psy plné dobrot, hraček a překvapení. Udělejte radost svému mazlíčkovi, sobě nebo obdarujte jiného mazlíčka.  Obsah boxů se mění a tak na Vás každý měsíc čeká napínavé rozbalování. V našich boxech vždy naleznete produkty v hodnotě, jaká je jeho cena.
-partner-

BARN MANAGEMENT

Barn Management je první reklamní a marketingová agentura zaměřující se primárně na svět jezdectví a koní v Čechách. Kombinuje dlouholeté znalostí z jezdectví a přes 10 let zkušeností z marketingu a reklam. Barn Management tvoří online marketing na míru jezdeckému světu a jeho cílové skupině. Stáje, jezdecké oddíly i kluby, značky, tvůrci, služby, e-shopy, akce nebo influenceři a sportovci jsou součástí portfolia, o které se aktivně stará a zastupuje majitelka firmy, Andrea Bubníková. 
-partner-

WPC TIMING

Elektronická měření času se stala nepostradatelnou v mnoha oblastech turnajových sportů. Kromě technických požadavků je kladen důraz na jednoduchou a bezpečnou obsluhu systému a také na nekomplikované profesionální řešení pro pořadatele i uživatele.
Vaše spokojenost je naší motivací!
-partner-

CDC Data

Společnost CDC Data s.r.o. působí na poli IT od roku 1997. Za dobu svého působení jsme si vybudovali dobré jméno díky svým profesionálním službám a velké základně spokojených zákazníků. Svoji pozici na trhu jsme významně posílili na pomezí let 2020/21, kdy proběhla fúze se společností ALTEC a.s., jejíž historie sahá až do roku 1991.

Sloučením obou společností se vytvořil jednotný a silný subjekt na trhu informačních technologií. Zvýšila se efektivita poskytovaných IT služeb, rozšířila se síť poboček i servisních center. Nyní dokážeme pokrývat veškeré IT potřeby společností z různých odvětví, a to při zachování nadstandardní kvality dodávaných IT služeb.


-generální mediální partner-

CLIP MY HORSE

Největší internetová televize o koních ClipMyHorse.
Přenosy z velkých závodů a chovatelských akcí po celém světě na jednom místě, rozsáhlý výběr live streamů každý týden, bohatá mediatéka.

partneři